Як Ви вибираєте УЗД апарат: нові рекомендації!

За спостереженнями, серед ключових факторів, за якими Ви визначаєте який УЗ-апарат купити, я можу виділити наступні:

  1. Слухайте рекомендації знайомих;
  2. Спостерігайте за сканером в роботі;
  3. Звертайтеся до відгуків інших фірм про бренд;
  4. Ознайомлюйтесь з відгуками в інтернеті.

Рекомендації знайомих

Опитайте всіх знайомих лікарів ультразвукової діагностики, якщо таких немає, дивимося пункт 3. При опитуванні треба запитати у них: чому вони зробили свій вибір саме в тій чи іншій компанії, які критерії їх змусили зробити вибір. Якщо є критерії відмінні від тих, що я опишу нижче — напишіть в коментарях.

Особистий перегляд сканера в роботі

Цей пункт «must have» при виборі ультразвукового апарату. Але важливо! При можливості беріть обладнання мінімум на 5 днів на апробацію. Так ви зможете максимально звикнути і перебудуватися на інше зображення. Так би мовити, щоб пересісти з Мазди на Інфініті потрібна якась адаптація. За один день оцінити сканер буде складно…

Якщо на апараті будуть працювати кілька докторів просіть обов’язково навчання для всіх і зберіть їх усіх. Прийти до єдиної згоди досить складно, але доктор-інсталятор зможе підібрати під кожного пресети, зберегти настройки та навчити роботі, а це вже 50% запоруки успіху.

Відгуки інших компаній про бренд

Пам’ятайте, що відгуки компаній один про одного, скоріше за все, будуть або нейтральними. або негативними. Негативні відгуки озвучують компанії, які не впевнені в собі. Дуже часто критикують конкурентів ті, у кого немає інших аргументів, щоб продати товар.

Я вважаю, що поливання брудом є останньою мірою при продажу. Але дана тактика робоча, а у кожного свої методи.

Відгуки в інтернеті

Перевірити компанію можна завжди за допомогою відгуків. Звичайно, хтось скаже, що частина відгуків проплачена або написана самою компанією. Насправді так часто і відбувається. Я раджу шукати профілі реальних клінік з реальними акаунтами. Їм можна написати або зателефонувати.

Якщо на сторінці в Facebook немає відгуків — швидше за все компанія приховала все відгуки, щоб не показувати негативні. Це дуже тривожний знак. Відгуки в Googlemaps — ще одне джерело досить надійної інформації, але компанія також має можливість видалити свій профіль, і тоді відгуки про неї не будуть доступні. Якщо компанія чесна — вона завжди відкрита і не ховає відгуки клієнтів.

Зібрати всі факти воєдино — завершальний етап Вашого аналізу. Які факти я рекомендую брати до уваги в першу чергу:

  • На перше місце виносимо не ціну, а сервісну підтримку. У сучасному світі, де час дуже цінно, у Вас не повинно бути простоїв обладнання з будь-яких причин. Ваші пацієнти не будуть чекати поки апарат відремонтується. Тому, відсіюємо всі компанії, у яких немає апарату на заміну. Таким чином ми зводимо до нуля ризик співпраці з компанією-одноденкою і дрібними «разводілами».
  • Наступний пункт — ціна. Тут все зрозуміло: кожен хоче заробити на апараті, а не працювати на нього.
  • Функції, які вам потрібні чи не потрібні. Чи не переплачуйте за зайве і уточнюйте про вартість всіх додаткових технологій відразу. Адже багато чого не включено в стандартну комплектацію.
  • Ще один пункт — навчання лікарів. Є дві великі різниці якщо до вас приїжджає тільки інженер або до вас приїжджає практикуючий лікар і інженер. Особливо важливо при покупці експертного обладнання — «зовсім не по феншую» купити апарат за кілька десятків тисяч доларів, а використовувати його як апарат початківця рівня. І якщо думаєте, що Ви геніальні і у всьому розберетеся — я не сперечаюся, сам це робив. Розібрався з усіма наворотами за 3 місяці. Якщо перерахувати на мою зарплату — то вийшло близько 3000 $, але ж це все пацієнти, які пішли до конкурентів і, можливо, ніколи до Вас вже не прийдуть.

На закінчення, хочу побажати Вам задоволених пацієнтів і надійних партнерів, адже — це фундамент Вашого майбутнього великого бренду.